Turniej w soju
Ja tam jestem za tym kto więcej uznania wbije. W ten sposób gildie będą rywalizować, a my jako lider sojuszu będziemy się cieszyć z rosnącego uznania! Jeszcze trochę i można myśleć o kontroli miasta xD
PRZEJDŹ NA FORUM