2 tygodnie
nie będzie mnie od środy na GW przez dwa tygodnie na obu kontach javascript:wst_raz('płacze','tekst'): Zolo Niemozliwy i Dakkon Czarna Kosa, bo wyjwżdżamchory


  PRZEJDŹ NA FORUM