W Gildi
Pisz jak masz propozycje zmiany/coś ci przeszkadza
ja proponuje ci zbierac jakies drobne.... jak zrobie zbiorke na GH (a zostaly rzeczy po 50 i 100k) to dorzucisz
a to ile dasz to pokaze jak ci zalezy czy jak ci sie u nas podoba
PRZEJDŹ NA FORUM