Zasady
co do wypowiedzi Czesia powiem ze to nie ma być pro tylko gildia z ambitnymi, a nie takimi co chcą tylko byc w gildii..... 5k pkt u kurzickow to jest 10-20minut... tyle poświecić po zalogowaniu się to chyba nie jest wysilek.... A forum dlatego bo wszystko będzie na nim ogłaszane... nie będe pisał o wypadach na gildii (chyba ze będzie to na gwałt organizowane)

a jakby zostawić samych na prawdę PRO to nie wiem ile byśmy mieli członków i kogo za przywódce.... bo ja się nie uważam za PRO


  PRZEJDŹ NA FORUM