| Zasady |
| Pisze ten temat bo nie podoba mi się to co się dzieje..... średnio 30 osób dziennie loguje się a oddaje pkt może 2-3, na forum jest 12 użytkowników co tez jest nie do przyjęcia..... Przechodząc do rzeczy zamierzam: 1. Pilnować dodawania punktów przez członków (jak ktoś nie odda minimum 5k/dzień to "Do widzenia") 2. W niedziele wieczorem jak ktoś nie będzie zarejestrowany na forum lub będzie pod innym nickiem (a nick da się zmienić) będzie musiał opuścić lub ja powiem "Do widzenia".... Mam nadzieje ze potraktujecie to na serio..... Najwyżej zostanie 15osob w gildii. 15 graczy którzy będą coś robić.... |